KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15833384
nr 1583 3384
Emil Neubauer. Signerad, daterad 1916, Kaiser Wilhelm II & Kaiser Franz Josef I. Olja på duk, 68x96 cm, yttermått inklusive ram: 87x114 cm
Kondition: slitage, skador, renoverad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 december 2023
kl 19:35:08
1/12 18:41:49