KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15833384

nr 1583 3384

Emil Neubauer. Signerad, daterad 1916, Kaiser Wilhelm II & Kaiser Franz Josef I. Olja på duk, 68x96 cm, yttermått inklusive ram: 87x114 cm

Kondition: slitage, skador, renoverad

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 4 december 2023
kl 19:35:08

1/12 18:41:49 1      Vinnande bud